Hakkımızda

Deztaş Dezenfekte Temizlik Arıtma Konut ve İşyeri Hizmetleri Ltd.Şti 2010 Yılında Konut ve İşyeri olarak kullanılan binaların Su ve Yalıtım ile ilgili sorunlarına çözüm üretmek üzere kurulmuştur. Şirketimiz yedinci yılında Ülkemizin birçok saygın kurum ve kuruluşuna verdiği hizmetler ile hizmet ağını genişletmiş, eğitimli personeli ve yenilenen ekipmanları ile alanında müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Kuruluşumuzun ilk gününden itibaren kaliteli hizmeti ilke edinen şirketimiz ISO 9001:2008 Kalite Belgesi ile hizmetlerini ve uygulamalarını mümkün olan en yüksek standartlarda müşterilerine sunmaya devam ederken, personel eğitiminede gerekli önemi göstermiştir. Özellikle İş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda çalışanlarımızın tüm yeterlilik şartlarını yerine getirmesine özen göstermiştir. 

Tüm canlıların yaşam kaynağı olan suyu ticari hedeflerimizin dışında tutarak Halkımızın sağlıklı su kullanımına katkıda bulunmayı kutsal bir görev olarak kabul ettik.Okul, Hastane , Öğrenci Yurtları, Camii ve Kamu Hizmeti veren kurum ve kuruluşların Su depolarını hiç bir sponsor bulmadan ya ücretsiz temizledik yada imkanlarımız nispetinde en uygun fiyata temizledik ve dezenfekte ettik. 

Amacımız, yapmış olduğumuz tüm hizmetleri ve satmış olduğumuz tüm ürünleri Halkımıza en faydalı şekilde sunmak, kıymeti para ile ölçülmeyen suyumuzun kirlenerek israf edilmesini önlemektir. Su Yalıtımı konusunda müşterilerimizin taleplerine kesin ve garantili çözümler sunan firmamız, uygulamasını yaptığı ürünlerin tamamını fabrikalardan direk alarak yalıtım maliyetlerinin azalmasını sağlamaktadır. 

Bize güvenen tüm müşterilerimize teveccühlerinden dolayı teşekkür eder, Sağlık ve Mutlu bir ömürde her zaman hizmetinizde olmak dileği ile saygılar sunarız.