Su Deposu Temizlik ve Dezenfekte

Su Deposu Temizlik ve Dezenfekte


Su Deposu Dezenfekte Hizmetinde İlklere imza atan firmamız, her su deposu için ambalajında 1 litrelik Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı dezenfektan kullanmaktadır. Özel Hijyen elbisesi ve her çalışmamızdan sonra dezenfekte edilen ekipmanlarımızla sizlere daha güvenilir hizmet sunuyoruz.
Su depolarının temizliği hakkında daha fazla resim için galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Su depolarının temizlik ve dezenfekte hizmeti ile ilgili teknik dökümana teknikşartnameler bölümünden ulaşabilirsiniz.


Amacımız Bilgilendirmek


Su depolarının temizliği konusunda aşırı kirli depo resimlerini internet sitemizden yayımlamama kararı aldık. Yapmışolduğumuz hizmetin halk sağlığını doğrudan ilgilendirdiğinin bilincindeyiz ve amacımız halkımızı endişelendirmek değil bilgilendirmektir.
Sadece istanbul'da Birmilyonun üzerinde su deposu olduğunu İSKİ'nin önceki açıklamalarından biliyoruz. Her yıl enaz bir defa temizlik ve dezenfekte işlemi yapılması gereken bu depoların sadece 80 Bin tanesi yılda bir kez temizleniyor.

Depolarımız Binaların Bodrum Katında


Binalarımızın bodrum katında kaldığı için site yada apartman sakinlerinin dikkatlerinden kaçan su depolarımızın temizliği aslında sağlığımız için çok önemlidir.Şirketmiz gözlerden uzak kalan, halk sağlığı açısından son derece önemli olan, su depolarımızın temizlik ve dezenfekte hizmetinin zaruri bir gereklilik olduğunu halkımıza fark ettirmeyi görev edinmiştir.
Önemli olan Su depolarının düzenli olarak temizletilip dezenfekte edilmesidir. İşine özen gösteren ve bu konuda yeterli donanıma sahip firmalardan birinden hizmet almanızı tavsiye ederiz. Şirket olarak bu konuda hizmet veren tüm firmaları rakip olarak değil toplum menfaatine hizmet veren kuruluşlar değerlendirdiğimizi bildirmek isteriz. Çünkü Su ve Gıdaların israf edilmeden güvenli bir şekilde muhafazası ticari kazançların dışında tutulması gereken hassas bir konudur.